بهتری پاک کننده چربی و روغن برای گاز و هود اشپزخانه موجود در بازار کدام است؟

از جمله مهمترین دغدغه های کدبانو های ایرانی نظافت اشپزخانه به ویژه اجاق گاز است. اطراف اجاق گاز و هود همواره به علت پخت غذا های روغنی با انبوهی از توده های چربی و روغن مواجه میشویم که بعد از مدتی این چربی ها خشک شده و به سختی پاک میشوند.

به همین علت محصولات متعددی جهت نظافت و پاکیزگی اجاق گاز و هود تولید شده اند که در اینجا قصد داریم به معرفی انها بپردازیم. البته روش های سنتی و قدیمی هم جهت نظافت و پاک کردن چربی های روغن وجود دارد از جمله استفاده از سرکه و … که میتوانید جهت مشاهده مقاله اینجا کلیک کنید.

فناوری نانو به علت ارائه راهکاریی نوین و محصولاتی با قدرت بالا شناخته میشود که برای پاک کردن گاز و هود از توده های چربی و روغن محصولات فوق العاده ای ارائه داده است که در ادامه به معرفی نان میپردازیم.

اسپری چربی زدا نانوسان

اسپری پاک کننده جربی قوی نانو سان در واقع یک محلول جهت پاک کردن سطوح چدنی و فلزی موتور خودرو میباشد

که بر روی بسته بندی ان نیز عبارت Clean Engine ذکر شده که نشان دهنده همین موضوع می باشد. قدرت بالای تمیز کنندگی بخصوص بر روی سطوح چدنی، اسپری چربی زدا نانوسان را به یک محصول محبوب و قوی برای نظافت چربی های گاز و هود تبدیل کرده است. چربی زدا قوی نانوسان تحت لیسانس شرکت گلوبال پریفر المان و در ایران تولید میگردد. این محصول دارای نازل تریگر نمی باشد و جهت استفاده از چربی زدا نانوسان باید تریگر ( سری اب پاش ) جدا تهیه بفرمایید و یا میتوانید از تریگر محصول های دیگری که در منزل استفاده کرده اید و تمام شده مانند اسپری شیشه پاک کن و … استفاده کنید. جهت خرید محصول از سایت نانوکده بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پاک کننده چربی و روغن نانوسان