پرسش های متداول

پس از ثبت سفارش چقدر زمان میبرد تا محصول به دستم برسد؟

پس از ثبت سفارش ، بلافاصله کارشناسان ما لیست شما را بررسی و محصولات را بسته بندی و اماده ارسال مینمایند و در کوتاه ترین زمان در همان روز به پست تحویل داده میشود تا به دست شما برسانند.

در پست پیشتاز زمان تحویل کالا بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت میباشد و در پست سفارشی بین ۴۸ تا ۱ هفته متغیر میباشد.

به چه طریقی میتوانم هزینه سفارش رو پرداخت کنم؟

در هنگام ثبت سفارش و در صفحه پرداخت شما میتوانید توسط یکی از درگاه های فروشگاه اینترنتی نانوکده ، هزینه سفارش را توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب و با داشتن رمز دوم ( رمز اینترنتی کارت ) بصورت انلاین پرداخت نمایید.

همچنین فروشگاه نانوکده برای آن دسته از افرادی که امکان پرداخت بصورت انلاین را ندارن ،امکان پرداخت در هنگام تحویل کالا را فراهم نموده است .که برای این منظور در صفحه پرداخت پس از تکمیل اطلاعات و نوع انتخاب روش ارسال ، با انتخاب روش پرداخت ” پرداخت در هنگام تحویل کالا به مامور پست ” و ثبت سفارش میتوانید مبلغ  فاکتور را در هنگام دریافت کالا و اطمینان از صحت آن به مامور پست پرداخت نمایید

چگونه از کیفیت محصولات قبل از خرید اطمینان پیدا کنم؟

فروشگاه نانوکده همواره در تلاش است رضایت را برای شما به ارمغان اورد و در همین راستا همیشه در انتخاب محصولات بسیار با دقت عمل مینماید  . محصولات فروشگاه نانو کده توسط کارشناسان ما بررسی میشود و پس از عبور از فیلتر های مختلف مانند برسی کیفیت و همچنین داشتن تاییدیه های معتبر از ارگان های دولتی مانند سازمان غذا و دارو کشور و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو کشور برای قرار گرفتن در سبد کالایی شرکت انتخاب میگردد.

همچنین تلاش میکنیم تجربه و نظر کارشناسان را در استفاده از محصولات را در بخش توضیحات محصولات ذکر کنیم تا شما از ویژگی های محصول به صورت کامل آگاه شوید.

همچنین میتوانید سوالات خود را در خصوص محصولات در بخش نظرات و یا با شماره پیشتیبانی وبسایت در میان گذاشته و اطلاعات لازم قبل از خرید را دریافت کنید

آیا همه محصولات فروشگاه شما از تکنولوژی نانو استفاده شده است؟

فروشگاه نانوکده یک فروشگاه اینترنتی برای معرفی و عرضه محصولات نانو و گیاهی میباشد. و تمامی محصولات ( بجز تعداد انگشت شماری از محصولات که در توضیحات محصول نیز ذکر گردیده که این محصول نانو نمیباشد )  از محصولات نانو مورد تایید ستاد ویژه توسعه نانو میباشد.