[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_single_image image=”4422″ img_size=”900*260″ alignment=”center”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_empty_space height=”64px”][vc_single_image image=”4415″ img_size=”medium”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

پوشش نانو چوب

چوب و مصنوعات آن از  دیرباز بخاطر راحتی در ساخت لوازم و همچنین سبک بود در طراحی و ساخت لوازم مختلف استفاده میشود و در امروزه  کالاهای چوبی به عنوان کالاهای لوکس و گران قیمت شناخته میشود. درب ، سرویس های خواب ، کمد ، مبل ، میز ، المان های شهری و .. از مهمترین کاربرد های چوب بشمار می آیند.

اما این کالای لوکس و دوست داشتنی بخاطر عوامل مختلف مانند مجاورت در معرض رطوبت ، نور آفتاب و اشعه UV  و دیگر عوامل طبیعی به شدت تحت تاثیر قرار میگرد و باعث از بین رفتن کیفت و کاهش عمر ان میگردد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

کاربرد و نحوه عملکرد پوشش های نانو  چوب

نانو پوشش چوب محصولی است که باعث ایجاد یک لایه نامرئی محافظ از جنس نانو بر روی سطوح چوبی میشود و بسته به نوع پوشش از مصنوعات چوبی در برابر عوامل مختلف مانند آب و رطوبت ، گرد و غبار و الودگی های محیطی  محافظت میکند .

اعمال نانو پوشش چوب بر روی سطوح چوبی باعث ایجاد خاصیت انتی استاتیک بر روی چوب میگردد که باعث میشود مایعات  ( چوب ضد آب میشود ) و یا گرد و غبار نتوانند به منافض ریز چوب نفوذ کنند در نتیجه جذب چوب نمی شوند و فقط بر روی سطح نانو باقی میمانند که به مرور تبخیر و یا با کمترین مقاومت از روی سطح کنار میروند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][product_mod id=”4468″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][product_mod id=”4447″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][product_mod id=”2211″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][product_mod id=”2308″][/vc_column][/vc_row]