نانو شوینده های گیاهی
مهرتاش

نانو شوینده های گیاهی

نسل جدید شوینده ها را باید شوینده های گیاهی با فناوری نانو دانست. این شوینده های گیاهی که برخلاف شوینده های شیمایی فاقد هر گونه ماده شیمیایی بوده و کاملا با پوست و بدن انسان سازگار هستند.

شوینده های گیاهی نانو شاید به علت داشتن اسم گیاهی باعث بوجود آمدن این دیدگاه بشود که قدرت مناسبی ندارند ولی به علت استفاده از تکنولوژی نانو در فراوری کردن این محصولات قدرتی به مراتب بیشتر از محصولات شیمیایی مشابه خود دارند و به علت گیاهی بودن فاقد مضرات ان ها میباشند و کاملا دوست دار بدن و طبیعت هستند.

 

نانو شوینده های گیاهی مهرتاش

به جرات می توان گفت قویترین  شرکت و کارخانه ای که در حال حاضر در زمینه محصولات نانو در ایران بطور  همه جانبه و با اینده ای مشخص در حال کار کردن میباشد شرکت کیمیا شیمی سهند با برند مهرتاش می باشد.این شرکت اولین شرکتی است که توانسته پروانه وزارت بهداشت را برای محصولات شوینده نانو که دارای گواهی نانو مقیاس می باشند بگیرد.

محصولات شوینده نانو گیاهی مهرتاش

 

شوینده های گیاهی نانو مهرتاش برای انواع مصارف شستشو لباس و نظافت منزل محصولات منحصر به فردی را در اختیار افراد جامعه قرار داده است . این شوینده ها کاملا گیاهی بوده و کاملا فاقد حساسیت میباشند . همچنین دارای خاصیت ضد باکتری میباشند .