تمیز کننده خودرو استارک

استارک چیست ؟؟
استارک نزدیک به ۲۵ سال است که در زمینه تولیدات محصولات و وسایل شوینده مرتبط با اتومبیل در فرانسه فعالیت می کند و محصولات خود را به اتحادیه اروپا و بیش از ۳۰ کشور جهان توزیع می نماید.
محصولات استارک به عنوان محصولات “سالن های آرایش و زیبایی” اتومبیل و همچنین”کارواش بدون آب”  عنوان می شود.

تمامی محصولات استارک در آزمایشگاه های فرانسه مورد ارزیابی و کنترل دائم قرار گرفته و این تاییدیه ها مورد استفاده اتحادیه اروپا می باشد. سعی ما ارتقاء کیفیت محصولات بصورت مستمر و همچنین حمایت از محیط زیست با توجه به کارایی محصولات در عدم مصرف آب در فرآیند شستشوی اتومبیل است. به همین دلیل مفتخریم که استاندارد ECO LSE را دریافت کرده و حامی آب و کره زمین هستیم، محصولات استارک هیچ گونه آسیبی به طبیعت و لایه اوزون وارد نکرده و به عنوان محصولات دوستار محیط زیست انتخاب گردیده است.. این محصول میبایست حتما به همراه دستمال های نانو یا میکرو فایبر مخصوص استفاده گردد که توسط این فروشگاه قابل تهیه می باشد .

شما میتوانید تمیز کننده های بدون آب خودرو استارک را از قسمت زیر خرید نمایید. تمیز کننده های ماشین استارک بدون نیاز به آب برای کلیه وسایل نقیله سواری، ماشین های سنگین و ماشین های نمایشگاهی کاربرد دارد و با داشتن بالاترین تاییده های اروپا سطح بدنه خودرو و همچنین قسمت های داخل خودرو را تمیز و براق میکنند .

خرید تمیز کننده های خودرو بدون آب استارک

خرید دستمال میکروفایبر